Letní minikurz - Týden s Ashtangou

05.08.2024

Od pondělí do pátku 5.8. - 9.8.2024, vždy od 7:15 do 8:15.
Kurzem Vás provede Michaela Brejcha.

Přijďte si vyzkoušet intenzivní a obohacující zážitek s ashtanga jógou během pětidenního kurzu, který se bude konat od 5. do 9. srpna 2024. Kurz bude probíhat každý den od 7:15 do 8:15, s prodlouženou lekcí v pondělí do 8:30, kdy si před cvičením o ashtanze něco málo řekneme. 

Ashtanga jóga se tradičně praktikuje 6 dní v týdnu po sobě, a proto nabízíme možnost přidat se i na sobotní lekci (10. 8.), aby byl váš týden s ashtangou kompletní.Ashtanga jóga je funkčně sestavený systém pozic, které se cvičí pokaždé ve stejném pořadí. Lekce budou vedené a budou vycházet ze zjednodušené první poloviny první série ashtanga jógy. Postupně budeme v průběhu týdne buď přidávat na vinyasách (přechodech mezi pozicemi) a pozdravech slunci, nebo můžeme dle zájmu přidávat další pozice první série.

Tato výzva je ideální pro ty, kteří chtějí zažít úžasné benefity každodenního cvičení, seznámit se s ashtangou a příjemně si zacvičit či prohloubit svou již existující praxi. Ashtanga jóga vám pomůže posílit tělo, zlepšit flexibilitu a přinést harmonii do vašeho duševního a spirituálního života. Kurz je vhodný zejména pro začátečníky a mírně až středně pokročilé praktikující, ale na své si přijdou i pokročilí, kteří mají zájem o týdenní intenzivní praxi v krásném studiu Yoga & Art. Přidejte se k nám a objevte sílu a krásu pravidelné praxe ashtanga jógy. 

Těšíme se na vás!