Naše lekce

výběrem té pravé lekce vše začíná

Pro dospělé

V našem studiu najdete mnoho různých jógových stylů. Hledáte jemnější praxi spíše v meditativním duchu, a nebo hledáte intenzivní dynamickou praxi s náročnějšími asánami?

Pro děti

Máme dlouholetou zkušenost s vedením dětských lekcí. Jóga děti učí odpočívat, rozvíjí jejich fantazii, radost ze života a sebevědomí, nenásilnou formou je vybízí přemýšlet o sobě samém a svém okolí. Zlepšuje držení těla a učí děti zdravé pohybová vzorce.

Pro teenagery

Dlouhodobě se specializujeme na výuku Teen jógy. Každoročně pořádáme kurzy teen jógy pro náctileté. Jedná se o komplexní systém cvičení jógy určený pro dospívající dívky, který má svá specifika. Yoga & Art vlastní i obchodní známku TEEN JÓGA®. 

Pro těhotné

Chcete pokračovat s praxí i v těhotenství? Jóga pro těhotné zaměřená na nastávající maminky Vám pomůže protáhnout a uvolnit přetěžované partie, zmírnit otoky a s připravou na porod samotný. Zároveň Vám také umožní udržet si Vaše cvičební návyky.

Jóga pro maminky s dětmi

Jemná lekce jógy určena maminkám s dětmi od 3 měsíců do 5 let.

Na lekci nás čeká jemné uvolnění protažení a posílení těla. Děti se mohou zapojit s vámi do cvičení, nebo si hrát či odpočívat kolem. Doporučujeme dítěti přinést nějakou hračku, nebo skládanku.

Pro seniory

Pohyb je nezbytnou součástí života v každém věku. Nabízíme lekce jógy pro seniory. Lekce se odvíjí v klidném tempu za užití rozmanitých pomůcek s cílem budovat tělesnou flexibilitu a sílu. Aneb jógou ke spokojenému bytí.