Pro dospělé

Pojďme společně rozproudit energii na vlně dechu!

V našem studiu najdete mnoho různých jógových stylů. Hledáte jemnější praxi spíše v meditativním duchu, a nebo hledáte intenzivní dynamickou praxi s náročnějšími asánami? 

U nás si vybere každý!

Jemná jóga 

Během jemné jógové praxe protáhneme, uvolníme a lehce posílíme celé tělo. Odbouráme stres a vrátíme se sami k sobě. Lekce je vhodná pro všechny kategorie.


Jóga pro zdravá záda

Máte sedavé zaměstnání? cítíte se zatuhlí a často se potýkáte s problémy v oblasti zad?

Jóga pro zdravá záda se odvíjí na vlně jemné vinyasy flow se zaměřením na protažení uvolnění a posílení vašich zad. Během lekcí odbouráme špatné držení těla a návykys tím spojené a postupně vybudujeme nové a zdravější.

Každý pátek 12:00 - 13.00

Kurz Zdravá Záda - pondělí od 11.9. v 19:00

Jin jóga

Jin jóga je jóga s pomalým tempem a pozicemi vsedě s delší výdrží. Tento styl je skvělý pro začátečníky, jelikož lekce nejsou náročné, a přitom se v nich učíte plně procítit každý sval, právě díky delší výdrži. Jin jóga může být také meditativní praxí, která vám pomůže najít vnitřní klid a spokojenost se sebou samými.

Jin jóga (známá také jako akupunktura bez jehly) příznivě ovlivňuje proudění životní energie (čchi) do buněk a orgánů celého těla. Významně napomáhá flexibilitě kloubů, posiluje imunitu, uvolňuje přebytečnou tenzi a přináší pocit klidu a lehkosti. Aplikováním tlaku na body podél meridiánů ovlivňuje jin jóga zdraví konkrétních orgánů stejným způsobem jako akupunktura.

Každé úterý od 20:00 do 21:00

Hatha jóga 

Hatha jóga je zradičním jógovým směrem. Vyznačuje se delší výdrží v pozicích (5-10 dechů). Během Hatha jógy je kladen velký důraz n aspojení dechu a pohybu. V asánách hledáme uzemnění společně s lehkostí. Díky pomalejšímu tempu hatha jógy se v pozicích krásně můžeme usadit a prozkoumat jak na nás působí ať už na úrovni fyzické, psychické tak i mentální. Nenechte se ale oklamat jejím pomalejším tempem dík výdržím je hatha jóga stejně náročná jako vinyasa.

Každé úterý 12:00 - 13:00 a čtvrtek 17:45 - 18:45

Vinyasa jóga

Vinyasa jóga, nebo také vinyasa flow jóga se vyznačuje dynamickým proplouváním z asány do asány na vlně dechu. Během vinyasa jógy projdeme mnoha různými pozicemi a nejrůznějšími přechody mezi nimi. Kreativitě se meze nekladou.

Úterý 18:45 - 19:45 / středa 8:30 - 9:30, 11:30 - 12:30 a 18:30 - 19:30 / pátek 8:30 - 9:30

Core jóga

Core jóga má základ ve vinyasa józe. Kreativní přechody mezi jendnotlivými asánami se zaměřením na náš střed těla. Zdravý pevný a flexibilní střed těla je klíčem ke spokojenému a kvalitnímu životu.

Každý čtvrtek 11.30 - 12:30

Ashtanga jóga

Ashtanga jóga se vyznačuje sekvencí pozic, které cvičíme v přesně určeném pořadí. Díky opakující se sekvenci se můžeme v praxi poměrně rychle a znatelně posouvat, můžeme zkoumat do všech detailů učinky jednotlivých asán a dechu na naší fyzické, psychické i spirituální úrovni. Navíc si sekvenci snadno zapamatujete a můžete praktikovat kdykoliv. Během praxe je kladen velký důraz na dech, kontkrétně techniku ujjayi, a energetické zámky - bandhy.  Lekce jsou vhodné pro úplné začátečníky, mírně pokročilé a pokročilé praktikanty.

Každé úterý a pátek 7:00 - 8:00

Wheel yoga

Při wheel yoze provádíme asány za použití wheelu (kruhu), který je nejen skvělou oporou při záklonech ale také skvělým tréninkem středu těla a stability.

Na lekcích wheel jógy uvolníme veškeré segmenty páteře, dopřejeme jí jemnou masáž a podpoříme její hydrataci. Wheel nám skvěle pomůže otevřít tělo i do hlubších záklonů bez strachu a bolesti. Během lekcí budujeme mobilitu páteře, rovnováhu a silný střed těla.

Vyzkoušejte něco nového.

Každé pondělí 8:00 - 9:00


Fotogalerie