Teen škola pro lektory - připravujeme

O škole teen jógy

Yoga & Art se dlouhodobě specializuje na výuku Teen jógy. Každoročně pořádáme kurzy teen jógy pro náctileté. Jedná se komplexní systém cvičení jógy určený pro dospívající dívky, který má svá specifika. Yoga & Art vlastní i obchodní známku TEEN JÓGA®. Rádi bychom tyto zkušenosti předali dalším lektorkám tak a tím i využili a podělili se o zkušenosti, které s touto výukou máme.

Otevíráme školu Teen jógy pro lektory jógy, jako nadstavbovou specializaci, kterou můžete využít při své lektorské praxi jako INSTRUKTOR TEEN JÓGY.

Filozofie teen jógy

V dnešní, velmi zvláštní a rychlé době, je jakýkoliv pohyb dospívajících přínosem. Většina z nich tráví nejčastěji svoje volno na sociálních sítích či u televize. Jóga není jen fyzické cvičení, ale také ovlivňuje psychiku jedince, formuje dospívající osobnost. Nenásilnou formou učí disciplíně a sebekázni. Je spojením, sjednocením rovnováhy a vyváženosti. Vede k vyrovnanému emočnímu a psychickému stavu. K dosažení klidu mysli i v tak bouřlivém období života dospívajících dívek. Období "teen" neboli adolescence je přestupným mostem mezi dětstvím a dospělostí. Je to velmi křehký úsek života se spoustou zcela zásadních změn. Od fyziologických po sociální. To s sebou nese i značnou psychickou zátěž. Jóga dokáže zvrátit dopad stresu a učí stresové situace lépe zvládat.


Fotogalerie